Archives : Листопад, 2019

5 художників, які створюють картини зі сміття

5 художників, які створюють картини зі сміття

Бернас Прас Французький художник, який створює надзвичайні об’ємні картини, використовуючи при цьому промислові відходи. Він робить копії полотен, відомих на весь світ. Для цього він використовує техніку анаморфозу – приклеювання

Continue reading

Еко-арт – екологія в мистецтві

Еко-арт – екологія в мистецтві

Еко-арт – цей термін ви не зможете відшукати в словниках, однак явище таке існує. Більше того, цей вид мистецтва активно розвивається. Спробуємо визначити його, як творчість художників, небайдужих до питань

Continue reading

Дніпро

Дніпро

Як кажуть екоактивісти, вже не реве, а тільки стогне. Протягом останніх років чисельні проблеми Дніпра не просто не вирішувалися, а ще й поглиблювалися. Як розповідає УП голова ГО “Чистий Дніпро”

Continue reading

Сміття

Сміття

Широкому загалу сміттєва проблема стала відома три роки тому після сумнозвісної пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом, яка призвела до загибелі чотирьох людей та спричинила сміттєву кризу в місті.

Вирубка прадавніх лісів

Вирубка прадавніх лісів

Масове знищення дерев спричиняє паводки, бо поріділі ліси не затримують воду (втім, за словами екологів, основною причиною катаклізмів є забудова та знищення заплав, куди має виходити вода.

Бурштин

Бурштин

За розвіданими запасами бурштину Україна посідає третє місце у світі, поступаючись лише Польщі та Росії. Проте на законодавчому рівні видобуток бурштину в нашій країні досі не врегульований.