Що таке екопродукти та яка користь від них планеті?

Що таке екопродукти та яка користь від них планеті?

Що таке екопродукти та яка користь від них планеті?

Ідея органічних продуктів виникла в 20-х роках минулого століття паралельно в Швейцарії та Великій Британії. У її основі лежала потреба захистити навколишнє середовище та підвищити якість сільськогосподарської продукції. Нині продукти вирощені без пестицидів, мінеральних добрив, ГМО й називають органічними, або еко.

Бути в тренді еко-продуктів хочуть навіть ті гравці ринку, кому , здавалося б, туди дороги немає. Так, наприклад, печиво Оrео почали виготовляти з органічної муки. Та навіть кока-кола випустила серію продукту в зелених пляшечках, де цукор заміняють на стевію. Це така собі спроба захопити сегмент ринку, де споживачі хотіли б вести здоровий спосіб життя, утім поки не готові змінювати свої харчові вподобання.

Чи не найбільшим брендом органічної їжі Organics, вважають американську мережу супермаркетів Safeway. Нині там можна знайти більше 300 сертифікованих органічних продуктів, які приносять компанії майже 500 мільйонів доларів прибутку щороку. Взагалі за рейтингом Evromonitor, органічні продукти ввійшли в топ-10 світових трендів серед споживачів. Міжнародний ринок органічної продукції складає вісімдесят мільярдів доларів й щороку зростає на 15 відсотків. При цьому США — лідери на органічному ринку сільськогосподарської продукції. Їм у спину дихають Німеччина, Франція, Китай. У країнах Євросоюзу та США послідовників органічного харчування стає все більше, Наприклад, в Австрії кожен четвертий житель вживає виключно еко-їжу.

Серед знаменитостей, також чимало любителів поїсти здорову їжу, з користю для себе та навколишнього середовища. Деякі з них не шукають еко-продукти на полицях супермаркетів, а самі їх вирощують. Так у співака Стінга є декілька власних ферм, де він вирощує не лише еко-овочі та фрукти, а й злакові. А його органічний джем користується великою популярністю серед знаменитостей.

А акторка Джулія Робертс має органічний сад й навіть звертається до свого «зеленого» консультанта. Більше того, ця голівудська красуня особисто керує трактором та оре землю на своєму городі. А ще Джулія їздить тільки на біопаливі й навіть є послом компанії Earth Biofuels, яка займається розвитком відновлення енергії.

Джерело: https://www.8channel.ua/shho-take-eko-produkty-ta-yaka-koryst-vid-nyh-planeti/