Екомультфільми

Мультфільм «Людина» Мультфільм допоможе зрозуміти, що нерідко дії сучасної людини надзвичайно жорстокі та егоїстичні. Демонстрація стрічки спонукає замислитися щодо необхідності змінити споживацьке ставлення людства до навколишнього середовища.


Мультфільм «Green Ninja» Поки чоловік спить, його ноги виростають до гігантських розмірів через вуглецевий слід його будинку. На допомогу покликаний Зелений Ніндзя – супергерой кліматичних дій.


Мультфільм «Славен будь»  Екологічна енцикліка Папи Франциска “Славен будь: Піклування про наш спільний дім”


Мультфільм «Plastic Planet» про те, що пластик є скрізь і він задушує нашу планету та тварин, які живуть тут. Наші повсякденні звички можуть мати величезний вплив на забруднення навколишнього середовища, тому давайте уважно читати етикетки та купувати, щоб ми могли зробити позитивні кроки на шляху до більш здорової планети.


Мультфільм «Хлопчик і планета»  Цей мультфільм дає можливість усвідомити весь негативний вплив людини на природу.


Мультфільм  «Climate animation»показує  зміну клімату на нашій планеті.


Мультфільм «Казка про кита: Надія працює» Кит допомагає меншим морським істотам, які потрапляють у пластикові відходи. На суші молодий хлопчик шукає підтримки, щоб очистити море в своєму районі. На допомогу йому приходять рибалки, і багато катерів починають допомагати очищати пластик від моря.


Мультфільм «Ким стали люди на планеті Земля» Цей мультфільм про те, як ми жорстоко і безвідповідально вирішуємо долю всього, що живе разом із нами. До чого це все призвело. Що буде з нами далі?