Громадські організації екологічного спрямування


Центр екологічних ініціатив “Екодія” – це громадська організація, яка об’єднує експертів та активістів навколо ідеї збереження довкілля через вплив на прийняття рішень. Веде боротьбу за енергоефективність, відновлювану енергетику, протидію зміні клімату, за чисте повітря для всіх, розвиток сталого транспорту і сільського господарства України.


Громадська організація «Україна без сміття» з 2015 року працює над тим, щоб надати системні можливості для українців розділяти свої побутові відходи і тим самим зменшувати негативний вплив на навколишнє середовище.Громадська організація «Всеукраїнська організація «Зелений Фонд. Подолання гуманітарних та екологічних катастроф» – громадська організація, яка об’єднує зусилля юристів, екологів, журналістів, науковців з активною громадською позицією для захисту екологічних прав жителів України.


Всеукраїнської громадської організації природоохоронного спрямування «Жива планета».

 


Громадська Організація Rethink (rethinkua) – неурядова організація, яка розповідає про виклики і проблеми кругової економіки, інновації та альтернативи особливо небезпечних для довкілля виробництв. Тут коротко описують практику зарубіжних країн, тож ви легко залишатиметеся в курсі основних трендів екологічного руху.


«Батарейки, здавайтеся!» — українська громадська соціальна ініціатива, діяльність якої спрямована на впровадження культури належної утилізації небезпечних побутових відходів в Україні, популяризацію збору відпрацьованих елементів живлення, їх переробки та поширення ідей соціального підприємництва у цій галузі.


Ґрінпіс (англ. Greenpeace, у перекладі — «зелений мир») — міжнародна природоохоронна організація, заснована 1971 року в Канаді. Основне завдання організації — сприяти екологічному відродженню та привертати увагу людей та влади до збереження природи.


ЕкоКлуб Зелена Хвиля — екологічна організація студентів та випускників Національного університету «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА), робота якої направлена на сприяння збереженню навколишнього природного середовища шляхом освітньої діяльності та практичних заходів.


Київський еколого-культурний центр (КЕКЦ) –  громадська українська екологічна організація. Створений у 1989 р. Керує Центром В. Є. Борейко. Центр є офіційним членом Міжнародного товариства захисту тварин — WSPA, членом Міжнародного Соціально-екологічного союзу — МСОЕС, членом Міжнародного союзу охорони природи — IUCN.


Зелена школа – недержавний навчальний заклад, екостартап, метою якого є об’єднання  і мотивація людей створювати нові екопроекти.


Національний екологічний центр України (НЕЦУ) – одна з перших екологічних громадських неприбуткових організацій національного рівня, зареєстрованих у незалежній Україні.

 


Українська екологічна асоціація «Зелений світ» створена в 1988 році як реакція суспільства на жахливий екологічний стан в Україні, спричинений Чорнобильською катастрофою 1986 року. Асоціація є членом найбільшої Міжнародної громадської організації — федерації “Друзі Землі” (Friends of the Earth).

 


Всесвітній фонд природи – це міжнародна природоохоронна організація, місія якої полягає у тому, щоб зупинити деградацію природних систем планети та побудувати майбутнє, у якому людина та природа будуть жити у гармонії.

 


Всеукраїнська екологічна громадська організація “МАМА-86”.

 

 


Громадська організація «Всеукраїнська екологічна ліга» організація метою діяльності якої є поліпшення екологічної ситуації в державі, формування нового природоохоронного менталітету, підвищення рівня екологічної освіти та культури громадян.


Природозахисна громадська організація “ІНТЕР-ЕКО”. Мета проекту: підтримка вільного обміну досвідом та інформацією у сфері збереження довкілля; сприяння налагодженню громадського інформаційного поля екологічного спрямування; підвищення поінформованності суспільства з питань охорони довкілля; залучення широких кіл громадськості до розв’язання екологічних проблем.


Громадська організація “Зелений світ – Друзі Землі” – це неурядова неприбуткова громадська організація, яка була зареєстрована у 1997 році у м. Дніпро. Організація першою почала працювати в сфері сталого розвитку та ініціювала законодавчий і практичний напрямок екологічних питань.