Екододатки та онлайн курси

 “Сортуй”

Український додаток, розроблений компанією «MacPaw Labs». Допомагає детально розібратися у типах відходів та правилах сортування.

“Ecolabel Guide

Додаток пояснює  значення екологічного маркування, нанесеного на етикетку, чи пакування різноманітних продуктів. Довідник додатку містить інформацію про всі надійні системи сертифікації та їхні логотипи

Garbage 31

Онлайн-платформа про роздільний збір відходів, яка навчає сортувати. Детально пояснює особливість кожного виду сміття та його вплив на екологію.

Charity miles

Цей додаток дозволяє заробити гроші для різних благодійних потреб та мотивує корисні звички. Все що потрібно робити − це пересуватися пішки або на велосипеді. Кожен пройдений кілометр буде оплачений в додатку певною сумою. Зароблені гроші перераховуються в обраний вами благодійний фонд, серед яких є й фонд з охорони навколишнього середовища.

“Кліматичні краплі”

Мобільний додаток відстежує та винагороджує екологічно-дружні вчинки громадян з метою захисту довкілля та клімату планети. Кожен бал, що має назву “Кліматична крапля” – це 1 кг парникового газу СО2, який не потрапляє до атмосфери внаслідок екологічних дій користувачів додатку. Партнери додатку – екологічно-свідомі підприємства та організації – приймають від Джерел кліматичні краплі в обмін на знижки, бонуси або призи. Окрім фізичних осіб, Джерелами можуть бути школи (див. інформацію про шкільний конкурс), ОСББ, компанії тощо.

GP Calculator

Додаток-калькулятор від Greenpeace, який рахує, наскільки одні види транспорту екологічніші за інші. Він показує викиди вуглекислого газу і діоксиду азоту.

SaveEcoBot

Перший в Україні екологічний бот для моніторингу інформації про дозвільні документи та процедури промислових та інших забруднювачів довкілля.

Love Food Hate Waste

Цей сайт існує, щоб планувати ваше харчування та правильно зберігати їжу. Бо ж третина (!) виготовленої людством їжі йде у смітник. Пропонуються поради, як “реанімувати” в’ялі овочі і фрукти, що робити з залишками продуктів, як впорядкувати холодильник тощо. Також на сайті ви знайдете безліч рецептів страв, які можна приготувати з частин продуктів, що ми зазвичай не використовуємо.

Dirty Dozen

Додаток розповідає, які продукти найбільше схильні до забруднень пестицидами, а яким овочам і фруктам пестициди не страшні

Eco friendly cafe

Мапа закладів, які охоче наливають напій у вашу чашку і дають знижку за екоусвідомленість.

Lunchtime Legends

Англомовна гра, яка за 10 хвилин вчить розділяти 2 типи відходів: звичайне сміття та те, що можна переробити. Гравець протягом обмеженого часу має обрати один із двох контейнерів для, наприклад, яблука, дезодоранту чи шкарпеток. Якщо сміття потрапляє у неправильний контейнер, то гравець втрачає бали і отримує підказку щодо правильного контейнеру.

Forest

Цей додаток-гра допомагає вам відкласти телефон і зосередитися на важливих речах. Чим довше ти не будеш торкатися до ґаджету, тим більше гілок виросте на дереві. Якщо ти вийдеш з програми завчасно, дерево гине.


Онлайн курс про сортування сміття на Prometheus “Побутові відходи – дій зараз!”

Онлайн курс “Як правильно поводитись з побутовими відходами. Практикум свідомого громадянина”

Онлайн курс “Экология”.

Онлайн курс “Основные концепции биологии и экологии”

Онлайн курс Вступ до сталого розвитку на Сoursera